SER GIDA'YA HOŞGELDİNİZ!
0555 002 04 18
Yeşil pınar mah. Canan sokak. No:69/A Eyüp-İstanbul

OKULLAR

Bizim için değerlisiniz

Okullara Catering Hizmeti

Sağlıklı Beslenme
100%
Kontrollü Hizmet
100%
AR-GE
100%

 

Ser Gıda olarak okullara catering hizmeti ile anaokulundan itibaren, üniversiteye kadar bütün eğitim-öğretim kurumlarına yemek hizmeti sunuyoruz. Öğrencilerimizin yaş gruplarına uygun, uzman diyetisyenlerimiz eşliğinde, onların enerji, protein,mineral ve vitamin bakımından zengin, doğru beslenme koşullara uygun menüler hazırlıyoruz. Öğrencilerin yemeklerini hazırlanırken son derece titiz olduğumuz hijyenik mutfaklarımızda hazırlanan yemeklerimizi eğlenceli bir şekilde servis ediyoruz.

Video

Okullar ile ilgili Tanıtım ve üretim videosu İzleyin!

YERİNDE ÜRETİM

Ser gıda İle Okullarda Neden YERİNDE ÜRETİM?

Geleceğimiz olan çocukların sağlıklı bir şekilde beslenmeleri bizim için çok önemli bir durumdur bunun için en iyi ürünleri seçerek ve gözlemleyerek üretip hazır hale getiriyoruz, Taşıma yemeklerde bu durum çok zayıf kalmaktadır. Neden Yerinde Üretim

Ürünlerin Tazeliğini Koruması

Üretime girecek ürünler aynı gün içinde tedarik edilir ve pişirilir ve tüketilir buda yemeklerde bakteri v.b durumların ortaya çıkmamasına neden olmaktadır.

Bilinen en iyi Ürünlerin Kullanımı

Üretimi yapılacak olan yemeğin yapımında kullanılacak olan SARF malzemeleri (sıvıyağ,salça,tuz,biber vb) ürünleri marka yapmış ve kendini kanıtlamış ürünlerle gözünüzün önünde yapılması.

Kontrollü Üretim

Yapılacak olan tüm yemeklerin kontrolünü biz  zaten yapıyoruz dilerseniz sizde istediğinizde yada daima kontrol edebilir ve ne yenildiği hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.